TÜGVA Vali Okay Memiş’i ziyaret etti

Türkiye Gençlik Vakfı Vali Okay Memiş’i ziyaret etti

TÜGVA Vali Okay Memiş’i ziyaret etti
Bu içerik 191 kez okundu.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) İl Temsilcisi Faruk Buğra Demir ve yönetim kurulu üyeleri Vali Okay Memiş’i ziyaret etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Okay Memiş, bir milletin geleceğini garanti altına alması için gençlere yatırım yapılması gerektiğini belirterek, “Milletimizin en değerli varlığı idealist gençlerdir. Gençlerimizin milli ve manevi değerlere sahip çıkması çok önemlidir.” dedi.
Türkiye Gençlik Vakfı Gümüşhane İl Temsilcisi Faruk Buğra Demir, Vali Okay Memiş’e Gümüşhane’de yapılacak olan faaliyetler hakkında bilgi verdi. 
Adalet, sevgi ve hoşgörünün hâkim olduğu kadim medeniyet mirasımıza sahip çıkabilecek, ‘Büyük ve Güçlü Türkiye’ idealine hizmet edebilecek yeterlilikte bir gençlik yetiştirmeyi hedefleyen Türkiye Gençlik Vakfı’yız. Bu ideali taşıyabilecek gençlik; milli ve manevi değerlerimize bağlı, insana ve doğaya saygılı, fikri ve kültürel açıdan donanımlı, medeniyet şuurumuza sahip, ilim ve irfan sahibi bir gençliktir. Gençliğimiz; çağın gereklerini iyi okuyabilen, toplumumuza ve insanlığa değer katan, demokratik değerleri ve ilkeleri benimsemiş, öz güveni yüksek, yenilikçi, çalışkan, iyi ahlaklı, hoşgörülü ve başarılı bir gençlik olmalıdır. Türkiye Gençlik Vakfı, gençliğin yetişmesine maddi ve manevi katkıda bulunmak suretiyle ülkemize ve insanlığa faydalı olmayı; demokrasinin, temel hak ve hürriyetlerin geliştirilmesi için çaba sarf etmeyi; ülke ve dünya sorunlarını yakından takip ederek, gerekli düşünsel ve toplumsal çalışmaları yapmayı hedeflemektedir. 
TÜGVA heyeti ile bir süre sohbet eden Vali Okay Memiş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, heyete çalışmalarında başarılar diledi.

 

TÜGVA okay memiş ziyaret
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Vali Memiş Köse’de tekstil atölyesi açılışına katıldı
Vali Memiş Köse’de tekstil atölyesi açılışına katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 100. Yıl Mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan 100. Yıl Mesajı