Biz bize kahvaltı toplantı

"Biz Bize Kahvaltı toplantıları"nın 5'incisini Yenimahalle'de yapıldı

Biz bize kahvaltı toplantı
Bu icerik 1305 kez okundu.

GİAD, artık gelenekselleşen "Biz Bize Kahvaltı toplantıları"nın 5'incisini Yenimahalle'deki Ankara Konağı'nda gerçekleştirdi. Yeni Mahalle Başkanı Fethi Yaşar ve 50'ye yakın davetlinin yakın ilgi gösterdiği toplantıda
Kültür Bakanliğı Teftiş Kurulu Baskanı Asım Keser'in sinevizyon destekli "Anadolu Güzellemeleri" temalı sunumu katılımciların bir hayli ilgisini çekti. 
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar'ın yerel yönetimler ve şehirlilik/hemşerilik duyguları eksenli konuşmasından sonra üyelere sertifika takdimi gerçekleştirildi.
GİAD Yönetim Kurulu, Ankara Kalkınma Ajansı Yonetim Kurulu Üyesi Seçim Aydin'ın da katılımıyla toplanarak Gümüşhane'de düzenlenmesi düşünülen çalıştayla ilgili prensip kararı alarak çalıştayın ana ilkeleri ve programı konusunu ele aldı.
Program değerlendirme çalışmasından sonra, Baskan Erdal Kurt Gümüşhane'nin spor kulüplerinin başarısından duyulan gururu, her branştaki kulüplere sonsuz destek kararını bütün üyelerin temennisi olarak dile getirerek toplantıya iştirak eden ve ilgi gösteren bütün katılimcılara teşekkür etti.

erdal kurt bizbize kahvaltı giad fethi yaşar seçim aydın
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarım Arazileri Değerlendirme Portalı (Tad Portal) Eğitimi Verildi
Tarım Arazileri Değerlendirme Portalı (Tad Portal) Eğitimi Verildi
‘Belirli aralıklarla bu tür toplantılar düzenliyoruz’
‘Belirli aralıklarla bu tür toplantılar düzenliyoruz’