Akreditasyon belgesini aldı

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'nun katılımıyla

Akreditasyon belgesini aldı
Bu icerik 1780 kez okundu.

TOBB Oda /Borsa Akreditasyon Sistemi 11. Dönem Akreditasyon sürecinde yer alan Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası  (GTSO) ’Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği(TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’nin katılımı ile düzenlenen sertifika töreninde Akreditasyon Belgesini aldı.
2016 yılında çalışmaları tamamlanan ve belgelendirme denetimleri sonucu akreditasyon statüsü kazanan 11. ve 12. Dönemlerdeki 26 Oda/Borsa  arasında yer alan Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) konferans salonunda düzenlenen törenle Akreditasyon Belgesini aldı.
Akreditasyon Belgesini ve başarı plaketini  TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden alan GTSO Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay, kendilerine verilen bu belge ve plaket  ile  Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odasının Avrupa standardında hizmet veren bir oda olduğunun belgelendiğini söyledi. Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası’nın   Türkiye’de Akredite olmaya hak kazanan 226. oda olduğunu ifade eden  Başkan  Akçay, ‘’ Türkiye’de toplam 365 oda ve borsa var.Bu oda ve borsalarımız içinden yapılan belgelendirme denetimi sonucunda başarılı olanlar Akreditasyon Belgesini almaya hak kazanıyor.GTSO olarak bizde yapılan belgelendirme denetimi sonucunda başarılı olarak belge almaya hak kazandık ve  yapılan bu törende  Akreditasyon Belgemizi TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldık. Hak ederek aldığımız bu belge  Gümüşhane Ticaret ve Sanayi Odası’nın  hizmet kalitesinin tüm dünyadaki gelişmiş oda ve borsaların verdiği hizmet kalitesinde olduğunun  en açık göstergesidir. 

‘AKREDİTASYON BİR KALİTE SİSTEMİDİR’
Akreditasyon demek  bir kalite sistemi demektir. Bizde bu kalite sistemine entegre bir oda olduğumuzu aldığımız  belge ile gösterdik. İngiltere’de Londra Ticaret Odası, Almanya’da  Berlin Ticaret Odası, İstanbul’da  İstanbul Ticaret Odası  üyelerine nasıl hizmet veriyorsa  bizde Akredite oda olarak  üyelerimize aynı kalitede hizmet sunuyoruz. Tabi ki bu  bununla da yetinmeyerek  üyelerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi her geçen gün nasıl daha fazla artırabiliriz çabamızı  sürdüreceğiz.Buradaki asıl amaç üyelerimize kaliteli, hızlı, zamanında,doğru hizmet  vererek onların memnuniyetini artırmak.  ’’diye konuştu.

 

gtso akreditasyon beş yıldız tobb rifat hisarcıklıpğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi
GÜ’si Kariyer Fuarı’nda
GÜ’si Kariyer Fuarı’nda