Topal mevkiinde inceleme

TOKİ konutlarında çalışmalara başlandı

Topal mevkiinde inceleme
Bu içerik 893 kez okundu.

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Belediye ile Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) Hasanbey Mahallesi'nde ortaklaşa yapacağı 528 konut alanında incelemelerde bulundu. 
Beraberinde Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İsmail Akçay, TSO yönetim kurulu üyesi İlbeyi Gergin, Belediye Fen İşleri Müdürü Serkan Öztürk, Strateji Geliştirme Müdürü Melih Çoban ve yüklenici firma yetkilileri ile Topal mevkisinde başlatılan hafriyat çalışmalarını inceleyen Başkan Çimen, yetkililerden bilgi aldı. 


Başkan Çimen, kente kazandırmayı planladıkları TOKİ konutlarının inşaat çalışmalarına başlandığını ifade ederek, "TOKİ konutlarımızın yapımına hamdolsun başlanıldı. Burada ilk etapta 528 konut yapılacak. Biz buraya yaklaşık olarak bin 500 konut daha yapmayı planlıyoruz. Projemizin ilk etabının çalışmalarına başlandı. İnşallah kısa bir sürede yüklenici firma konutları hazır hale getirecek. Biz vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu sosyal konutlar üreteceğiz demiştik. Hamdolsun verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz" dedi. 


Hasanbey Mahallesi'nde yapımına başlanan TOKİ konutları için girişimlerde bulunduklarını ve bu girişimlerinin sonuç verdiğini kaydeden Başkan Çimen, "Vatandaşlarımızın isteği bizim için çok önemlidir. Onların isteğini yerine getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Burada yaklaşık 70 bin metrekarelik alanda konutlar inşa edilecek. Burada yapacak olduğumuz konutlar örnek olacak. Bu projemizin hayata geçmesinde bizlerden desteklerini esirgemeyen Milletvekillerimiz sayın Osman Akgül ve Cihan Pektaş'a, TOKİ Başkanı sayın Ergün Turan'a ve diğer ilgililere teşekkür ediyorum. Şehrimize hayırlı olsun" ifadelerine yer verdi. 

 

ercan çimen toki topal mevkii inceleme ismail akçay
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
80 eseri tek tek inceledi
80 eseri tek tek inceledi
Gümüşhane Valiliği eski müdürünün kalbi camide 3 kez durdu
Gümüşhane Valiliği eski müdürünün kalbi camide 3 kez durdu