Bu gidişle cazibesi kalmayacak

Kalkınma Bakanlığı'nın 4. Bölge Cazibe Merkezi İrtibat Bürosu Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Maliye Bakanı Naci Ağbal ve Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun katılımıyla Erzurum'da açılmıştı

Bu gidişle cazibesi kalmayacak
Bu icerik 1656 kez okundu.

Kalkınma Bakanlığı'nın 4. Bölge Cazibe Merkezi İrtibat Bürosu Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Maliye Bakanı Naci Ağbal ve Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun katılımıyla Erzurum'da açılmıştı.
Büyük yankı bulan cazibe merkezinin açılışı sonrası heyecanla gelecek olan teşvik miktarları beklenirken Gümüşhaneli işadamı Tahsin Söğüt merak ettikleri duydukları bir konuyu dile getirdi.
Söğüt, yüzde elli teşvik kapsamına dâhil yeni yatırımlar noktasında projenin başlama ve bitiş noktasına dikkat çekerken, ‘teşvik kapsamına alınan illerin verilecek olan yüzde elli proje desteğin projen hayata geçirilene kadar oranın değiştirilmemesi gerekir bu konuda devletimiz yatırım yapacaklara güvence vermesi gerekir. Proje başladıktan sonra teşvik oranında yapılacak olan değişiklik yatırımcıyı sıkıntıya sokar, bu konuda devletimizin gereken hassasiyeti göstereceğine inanıyoruz' dedi.

tahsin söğüt teşvik yatırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarım Arazileri Değerlendirme Portalı (Tad Portal) Eğitimi Verildi
Tarım Arazileri Değerlendirme Portalı (Tad Portal) Eğitimi Verildi
‘Belirli aralıklarla bu tür toplantılar düzenliyoruz’
‘Belirli aralıklarla bu tür toplantılar düzenliyoruz’