Başbakanım sağolsun

Köse Salyazı havalimanı kuşkusuz bölge illeri kadar Gümüşhane içinde olmazsa olmaz yatırımlardan bir tanesi konumunda bulunuyor Yıllardır havalimanı bekleyen Gümüşhane bugüne kadar istediği sonucu alamasa da Başbakan Binali Yıldırım’ın Bayburt ziyareti sırasında attığı bir tweet kamuoyunu hareketlendirdi. Pek çok bürokratı ve siyasetçiyi atıl pist üstünde ağırlayan Salyazı havalimanı şimdi bu tweet üzerine yatırım programı içerisine alındı. Projeye göre 1200 metre uzunluğundaki pist 3000 metreye çıkartılacak, pistin genişliği ise 30 metreden 50 metreye çekilecek.

Başbakanım sağolsun
Bu içerik 428 kez okundu.

Köse Salyazı havalimanı kuşkusuz bölge illeri kadar Gümüşhane içinde olmazsa olmaz yatırımlardan bir tanesi konumunda bulunuyor

Yıllardır havalimanı bekleyen Gümüşhane bugüne kadar istediği sonucu alamasa da Başbakan Binali Yıldırım’ın Bayburt ziyareti  sırasında attığı bir tweet kamuoyunu hareketlendirdi.

Pek çok bürokratı ve siyasetçiyi atıl pist üstünde ağırlayan Salyazı havalimanı şimdi bu tweet üzerine yatırım programı içerisine alındı.

Projeye göre 1200 metre uzunluğundaki pist 3000 metreye çıkartılacak, pistin genişliği ise 30 metreden 50 metreye çekilecek.

köse salyazı havalimanı başbakan binali yıldırım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Kelkit bu kış doğal gazla ısınacak
Kelkit bu kış doğal gazla ısınacak
Necmettin Öğretmen son yolculuğuna uğurlandı
Necmettin Öğretmen son yolculuğuna uğurlandı