Şiran'da iç güvenlik toplantısı

Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak, il geneli ve Şiran ilçesinde yapılan güvenlik toplantısının tam bir görüş birliği içerisinde sonuçlandığını bildirdi

Şiran'da iç güvenlik toplantısı
Bu icerik 1138 kez okundu.

Şiran Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak, il geneli ve Şiran ilçesinde yapılan güvenlik toplantısının tam bir görüş birliği içerisinde sonuçlandığını bildirdi.
İl Jandarma Alay Komutanı Albay Cezayir Danışan ve Emniyet Müdürü Orhan Kar’ın katıldığı toplantıyı değerlendiren Altıparmak, ‘Bölge de olası terör eylemlerine müdahale ve vatandaşın güvenlik birimleriyle işbirliği konusunun masaya yatırıldığı toplantıda  yetkililer asayiş ve terörle mücadele konusunda nelerin yapılması gerektiğini ifade ettiler, görüş alışverişinde bulundular’ dedi.
Altıparmak, ‘Allaha şükür herhangi bir sıkıntı bölgemizde yaşanmamaktadır. Vatandaşımıza emniyet ve jandarma güçlerimiz bu konuda yeterli açıklamaları yaptılar. Vatandaşımızda bu konuda üzerine düşen görevi tam bir sorumluluk içerisinde yerine getirecektir, bu tür toplantıların devlet-vatandaş buluşulmaları noktasında son derece faydalı olduğuna inanıyoruz’ dedi.

 

yavuz altıparmak şiran cezayir danışan orhan kar güvenlik toplantısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ataşehir’de bir dernek binamız olsun
Ataşehir’de bir dernek binamız olsun
Rozeti Gümüşhaneli Karahan taktı
Rozeti Gümüşhaneli Karahan taktı