Gümüşhane.com mutlu yıllar diler

Acı ve tatlı anılarla dolu bir yılı daha 31 Aralık 2016 Cumartesi akşamından sonra tamamlayarak 2017 yılına merhaba diyeceğiz

Gümüşhane.com mutlu yıllar diler
Bu icerik 931 kez okundu.

Acı ve tatlı anılarla dolu bir yılı daha 31 Aralık 2016 Cumartesi akşamından sonra tamamlayarak 2017 yılına merhaba diyeceğiz.


Kuşkusuz Türkiye Cumhuriyeti devleti kan ve gözyaşının dinmediği yaşlı dünyanın bir parçası olarak yeni yılda bölgesinde, etrafında yanı başında gelişen her türlü eylem saldırıya karşın daha güçlü, azimli ve kararlı olmak zorundadır.


Başta terör olmak üzere ülkemize yönelik her türlü iç ve dış tehdide karşın millet olarak  daha büyük karar ve azimle tek vücut olarak karşı duracağımızdan zerre kadar şüphemiz yoktur.


Değerli Hemşerilerimiz, Aziz Türk Milleti!
Türkiye, yeni yılda da birlik ve beraberliğini sağlamlaştırmak suretiyle, daha çok üreterek daha çok tartışarak, çağın gereksinimi olan yenilikleri yakalayarak, baş döndüren teknolojinin peşinden ayrılmaksızın başta eğitim olmak üzere her sahada gerekli hamleleri her geçen günden daha fazla yakalayarak ortaya koyacaktır.


Büyük Türk Milleti, hiç olmadığı kadar barışı özümseyerek, çoğulcu demokrasiye sahip çıkarak, hak ettiği noktada yoluna devam edecektir.


Öncelikle barışın kalıcı olduğu, huzurun tam anlamıyla sağlandığı, coğrafyamızda daha fazla kan gözyaşının akmadığı her bölgesinde çocukların ağlamadığı bir dünya hepimizin ortak dileği olmalıdır. Zamanın acımasızlığı muhakkak ki bizleri bu düşüncelere mecbur bırakmakta ve gark etmektedir.


Bu duygu ve düşüncelerle;


Tüm hemşerilerimizin ve Aziz Türk Milleti'nin yeni yılını tebrik ediyor;
Selam ve saygılarımızı sunuyoruz

 

 

gumushane.com

www.gumushane.com
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı”
“Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı”
“Etkili İletişim Becerileri Kazanma”
“Etkili İletişim Becerileri Kazanma”