Görevliler dikkat etmeli

Milli Parklar ve Doğal Hayatı Koruma Kurulu’nu gözetimindeki Limni Gölü, pek çok ziyaretçi için ilgi alanı olmaya devam ediyor

Görevliler dikkat etmeli
Bu icerik 693 kez okundu.

Milli Parklar ve Doğal Hayatı Koruma Kurulu’nu gözetimindeki Limni Gölü, pek çok ziyaretçi için ilgi alanı olmaya devam ediyor.
Gümüşhane’nin en önemli gelir kaynaklarından bir tanesi olması beklenilen yerli turizm adına cazibe merkezi oluşturulmaya çalışan Limni Gölü’nü ziyarete gelen ziyaretçiler karşılaştıkları bazı aksaklıkları yüksek sesle dile getiriyorlar.
Dernek Başkanı Selim Taşçı, Limni Gölünü bir arkadaşı ile ziyareti sırasında görevlilerin hitap şekli ve davranışları karşısında rahatsız olduklarını belirtirken, ‘Özellikle betonlaşma görüntüsü ve göl çevresinde yapacağımız bazı tasarruflar konusunda görevlilerin tutumu bağırıp çağırmalarının uygun olmadığını görüyoruz. Yok ateş yakamazsınız yok şurada şöyle yapın burada böyle yapın, şu tarafa gitmeyin! şeklindeki ikazların bizleri rahatsız etti’ dedi
Yetkililerden bu konuya duyarlı olmalarını beklediklerini ifade eden Taşçı, vatandaş olarak ilgililerden biraz daha anlayış beklediklerini söyledi.

 

selim taşçı limni golü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarım Arazileri Değerlendirme Portalı (Tad Portal) Eğitimi Verildi
Tarım Arazileri Değerlendirme Portalı (Tad Portal) Eğitimi Verildi
‘Belirli aralıklarla bu tür toplantılar düzenliyoruz’
‘Belirli aralıklarla bu tür toplantılar düzenliyoruz’