Yaban Hayatına El Uzat Onlarla Ol

Gümüşhane Gençlik Merkezi liderleri ve gönüllü gençleri “Yaban Hayatına El Uzat Onlarla Ol” gönüllülük projesi kapsamında yaban hayatı gözleme ve yemleme çalışması yaptı

Yaban Hayatına El Uzat Onlarla Ol
Bu içerik 673 kez okundu.

Gümüşhane Gençlik Merkezi liderleri ve gönüllü gençleri “Yaban Hayatına El Uzat Onlarla Ol” gönüllülük projesi kapsamında yaban hayatı gözleme ve yemleme çalışması yaptı.

İlimizde gerçekleşen yoğun kar yağışı ve soğuk giden havalardan dolayı yaban hayatındaki hayvanlar unutulmayarak bu proje gerçekleştirildi. Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından oluşturulan www.gencgonulluler.gov.tr adresinden gönüllü ilanı duyurusu yapılarak gençlerin katılımı sağlanmıştır. Katılım sağlayan gençler, liderleri ve Doğa Koruma Milli Parklar Gümüşhane şubesi personelleri ile DKMP tarafından temin edilen yem ve otlar yabani hayvanların genelde uğrak yeri olan alanlara bırakıldı.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Gümüşhane Şube Müdürlüğü ile Gençlik Merkezi ortaklığında yemleme çalışması yapıldıktan sonra DKMP personelinin belirlediği gözlem yeri olan alanlara gidilerek Anadolu Dağ Keçilerini seyretme imkanı oldu.

yaban hayatına el uzat onlarla ol
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
80 eseri tek tek inceledi
80 eseri tek tek inceledi
Gümüşhane Valiliği eski müdürünün kalbi camide 3 kez durdu
Gümüşhane Valiliği eski müdürünün kalbi camide 3 kez durdu