Vali Yardımcısı Şenol Turan’dan GTSO’ya veda ziyareti

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan son kararname ile Erzurum’un Oltu ilçesine Kaymakam olarak atanan Gümüşhane Vali Yardımcısı Şenol Turan veda ziyaretleri kapsamında odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay ile görüştü

Vali Yardımcısı Şenol Turan’dan GTSO’ya veda ziyareti
Bu icerik 1266 kez okundu.

İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan son kararname ile Erzurum’un Oltu ilçesine Kaymakam olarak atanan Gümüşhane Vali Yardımcısı Şenol Turan  veda ziyaretleri kapsamında odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay ile görüştü.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren GTSO Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay, Gümüşhane Vali Yardımcısı Şenol Turan’a    Gümüşhane Vali Yardımcılığı görevinde yaptığı güzel çalışmaların yanı sıra tüm sivil toplum kuruluşları ve Gümüşhane insanı  ile kurduğu  güzel ilişkiler içinde teşekkür eden GTSO Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akçay, ‘’ Bu ülkeye bu ülkenin topraklarına, insanlarına  gönül vermiş tüm yöneticilerimiz bu inandığı değerlere hizmet etmekten başka hiçbir gaye içinde olmamıştır. Sizlerinde bu doğrultuda çok güzel işlere imza atacağınıza canı gönülden inanıyorum. Gümüşhane insanı çok vefalıdır. Kendilerine  değer veren insanları  ömür boyu asla unutmazlar.Bunu hayatınız boyunca daha iyi anlayacaksınız.Bu güzel ziyaretiniz için bir kez daha sizlere şahsım ve odamız yöneticileri adına teşekkür ederek yeni görevinizde başarılarınızın devamını diliyorum’’dedi.

 

şenol turan gtso veda ziyareti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18 yıla sığan başarı öyküsü
18 yıla sığan başarı öyküsü
Biz olmasakta türkülerimiz yaşıyor
Biz olmasakta türkülerimiz yaşıyor