Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir’den Gümüşhanelilere döviz çağrısı

Konseyi Başkanı Hasan Pir, 5 Aralık 2016 tarihinde yaptığı yazılı açıklama da şunları söyledi

Kent Konseyi Başkanı Hasan Pir’den Gümüşhanelilere döviz çağrısı
Bu icerik 949 kez okundu.

Konseyi Başkanı Hasan Pir, 5 Aralık 2016 tarihinde yaptığı yazılı açıklama da şunları söyledi:

“15 Temmuz FETÖ darbe girişimini Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile meydanlara inerek önleyen aziz milletimiz, şimdi de yine Sayın Cumhurbaşkanımızın “Dövizlerinizi bozdurup TL veya altın alın” çağrısına uyarak, dış güçlerin oyununu bozmak zorundadır.
Bilindiği gibi, Cumhurbaşkanımız  Sayın  Erdoğan; tüm milletimize dövizle ilgili şu çağrıyı yapmıştır: “Tüm milletime sesleniyorum, yastığının altında ne varsa, para olarak söylüyorum, gel bunu altına yatır, gel bunu TL’ye yatır ve bununla beraber piyasayı düzenleyelim. Piyasayı bununla düzenlediğimiz zaman, işte o çıkar şebekeleri değil, o zaman ülkemiz kazanacak, o zaman millet kazanacak”
Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın bu çağrısını, 15 Temmuz’da “meydanlara çıkın” çağrısından sonra en önemli çağrı olarak görüyoruz.
15 Temmuz FETÖ darbe girişimine top yekun bir şekilde karşı çıkan, meydanları dolduran Gümüşhaneli hemşerilerimiz;  Cumhurbaşkanımızın “Döviz Bozdurma” isteğini de en iyi şekilde yerine getirecekler ve  vatan savunmasında  tarihe çok önemli bir not düşeceklerdir.'

 

hasan pir kent konseyi güümüşhane
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üçüncüoğlu nabız yokluyor
Üçüncüoğlu nabız yokluyor
İki değer
İki değer