Köse belediyesinden bayan çalışanlarına jest

Köse Belediye Başkanlığı TYP kapsamında çalışan 20 bayana Belediye Başkanı Şerif Aygün tarafından Trabzon’a kültür gezisine gönderildi

Köse belediyesinden bayan çalışanlarına jest
Bu icerik 1125 kez okundu.

Köse Belediye Başkanlığı TYP kapsamında çalışan 20 bayana Belediye Başkanı Şerif Aygün tarafından Trabzon’a kültür gezisine gönderildi.  

Gezi kapsamında turistik yerlerin yanı sıra kadın istihdamı ve akşam sanat okulu bünyesinde Trabzon yöresel ürünleri, telkari, kazaziye, gümüş islemeciligi, pestemal,ebru sanatı,bakir işlemeciliği ve dokuma tezgahları ziyaret edilip,verilen kurslar hakkında bilgi alındı.  İşbaşı uygulaması ile sosyal destek ve paydaşlık sağlandı.
Hem gezi hem kültür hem de bilgi anlamında, yapılan bu geziyle yeni proje fikirleri ve uygulama ve katilim sağlanması amaçlandı.


Gezi dolayısıyla desteklerini sağlayan Kadın İstihdam Merkezi, Trabzon  büyükşehir belediyesi İl Kültür Daire Başkanlığı ve Akçaabat  Belediyesi İl Kültür Müdürlüğüne teşekkür eden Belediye Başkanı Şerif Aygün; ‘
gün sonunda Akçaabat Belediyesinin ikramı olan akşam yemeğinin ardından Trabzon ilinden mutlu ayrılan hanımlara, Belediye Başkanı gün boyu kendilerine eşlik eden Maçka Fizik Tedavi Hastanesi proje sorumlusu Torullu hemşerimiz Elif Öksüz'e, Trabzon Belediyesi Kültür Müdürü Turgay beye, Trabzon Belediyesi Sosyal İşler çalışanı Nuray Yücel'e ve akşam yemeğini ikram eden Akçaabat Belediye Başkanımız Sayın Şefik Türkmen beyefendiye teşekkür ediyorum, imkanlarımız olduğu sürece bu ve benzeri gezilerimiz devam edecektir’ dedi.

köse belediyesi bayan çalışan şerif aygün jest
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ataşehir’de bir dernek binamız olsun
Ataşehir’de bir dernek binamız olsun
Rozeti Gümüşhaneli Karahan taktı
Rozeti Gümüşhaneli Karahan taktı