TEOG öncesi hazırlık ve önlem toplantısı yapıldı

Gümüşhane’de yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) öncesi bilgilendirme ve alınacak tedbirlerle ilgili Milli Eğitim Müdürlüğünde toplantı yapıldı

TEOG öncesi hazırlık ve önlem toplantısı yapıldı
Bu icerik 1203 kez okundu.

Gümüşhane’de yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) öncesi bilgilendirme ve alınacak tedbirlerle ilgili Milli Eğitim Müdürlüğünde toplantı yapıldı.
İl Milli Eğitim Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya, İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı İbrahim Taş, sınav yürütme kurulları ve okul müdürleri katıldı.
İl Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan, “23 ve 24 Kasım 2016 tarihlerinde yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de gerçekleştirilecektir. Sınavların sorunsuz bir şekilde yapılması için il ve ilçelerimizde çalışmalar sürdürülmektedir. Sınav yürütme kurulları, okul müdürleri ile toplanarak alınması gereken tedbirleri kararlaştırıldı. İlimiz genelinde 163 salonda 1543 öğrencimiz sınava katılacak. 552 Öğretmen görev alacak.” 
Doğan, Gümüşhane’de ise 10 okulumuzda 530 8. Sınıf öğrencisi 49 salonda sınava girecek. Sınavda 224 öğretmen görev yapacaktır. Sınavın sorunsuz geçmesini ve tüm öğrencilerimize başarılar getirmesini diliyorum.” dedi.

 

TEOG toplantı seydi doğan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı”
“Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı”
“Etkili İletişim Becerileri Kazanma”
“Etkili İletişim Becerileri Kazanma”