Evde sağlık hizmeti alan hastalara ziyaretler devam ediyor

Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetler Derneği’nin (EVSAD) Gümüşhane Şubesi evde sağlık hizmeti alan hastalara yönelik ziyaretleri şube başkanı Dt. Yunus Yalçın öncülüğünde devam ediyor

 Evde sağlık hizmeti alan hastalara ziyaretler devam ediyor
Bu icerik 1313 kez okundu.

Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetler Derneği’nin (EVSAD) Gümüşhane Şubesi evde sağlık hizmeti alan hastalara yönelik ziyaretleri şube başkanı Dt. Yunus Yalçın öncülüğünde devam ediyor.


Yalçın, Şiran İlçe Kaymakamı Murat Özdemir ve Belediye Başkanı Yavuz Altıparmak’ı makamında ziyaret ederek evde sağlık hizmetleri ve EVSAD Derneği çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

Yalçın, ziyaret sonrası şunları söyledi:
‘Sayın Kaymakamımızın ve Belediye Başkanımızın göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Evde sağlık hizmetlerinden yararlanan hastalarımızı ve hasta yakınlarımızı ev ortamlarında ziyaret ederek, bilgi aldık. Talep ve önerilerini dinleyerek görüş alışverişinde bulunduk. Hastalarımızın, insan onuruna yakışan bu hizmetlerden dolayı duyduğu memnuniyeti yerinde gördük. Sunulan evde sağlık hizmetleri hakkında evde sağlık hizmetleri birimimiz tarafından yerinde bilgilendirildik.’ Dedi.

EVSAD’ın ziyaretlerine Şiran İlçe Kaymakamı Murat Özdemir Gümüşhane Ağız ve Diş Merkezi Başhekimi ve EVSAD (Evde Sağlık ve Sosyal Hizmetler) Şube Başkanı Yunus Yalçın, İlçe Toplum Sağlığı Merkezi Müdürü Hasan Veysel Keskin, İlçe Devlet Hastanesi Baş Hekimi Emrah Ünal, İdari ve Mali işle Müdürü Sedat Koyunoğlu’da eşlik etti.

evsad murat özdemir yunus yalçın yavuz altıparmak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarım Arazileri Değerlendirme Portalı (Tad Portal) Eğitimi Verildi
Tarım Arazileri Değerlendirme Portalı (Tad Portal) Eğitimi Verildi
‘Belirli aralıklarla bu tür toplantılar düzenliyoruz’
‘Belirli aralıklarla bu tür toplantılar düzenliyoruz’