Kadir Gecesi Mesajı

Başkan Çimen'den Kadir Gecesi Mesajı

Kadir Gecesi Mesajı
Bu icerik 989 kez okundu.

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Kadir Gecesi dolayısıyla mesaj yayınladı.
Başkan Çimen, evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazan ayının son günlerine yaklaşmanın hüznünü, Kadir Gecesine ulaşmış olmanın sevincini yaşadıklarını belirterek, "Bin aydan daha hayırlı olduğu bildirilen Kadir Gecesi, Yüce Kitabımız Kur´an-ı Kerimin indirilmeye başlandığı gecedir. Hiç şüphesiz bu mübarek gece, kalplerimizin kötülüklerden arınması, gönül dünyamızın aydınlanması, manevi huzurumuzun artması için büyük bir fırsattır. Bizleri böylesine şerefli ve mukaddes Kadir Gecesi'ne ulaştıran Rabbimize sonsuz şükürler olsun" dedi.
Kadir Gecesi'nin yeryüzünde barış ve huzura vesile olmasını dilediğini belirten Başkan Çimen, mesajında şu ifadelere yer verdi:
"Milletimizin bu mübarek gecenin feyiz ve bereketinden manen en iyi biçimde yararlanacağına inanıyorum. Bu gecenin hepimizin kalplerine, gönül dünyalarımıza ışık saçmasını, vicdanlarımızı aydınlatmasını, hepimize neşe ve huzur getirmesini temenni ediyorum. Kadir Gecesi'nin milletimize, İslam alemine, insanlığa, huzur, sağlık ve barış getirmesini diliyorum."

 

ercan çimen kadir gecesi meaj
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan
Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan
Bölge de ilk ve Türkiye’de sayılı illerde
Bölge de ilk ve Türkiye’de sayılı illerde