Sevim Erkılıç hemşerileriyle buluşuyor

Temmuz ayı başında yoğun bir sahne dönemine girecek olan Erkılıç, ilk olarak Erzincan Refahiye Üçören Köyü’de 7 Temmuz Perşembe günü ‘Üçören köy şenliği’nde sahne alacak

Sevim Erkılıç hemşerileriyle buluşuyor
Bu icerik 2236 kez okundu.

Temmuz ayı başında yoğun bir sahne dönemine girecek olan Erkılıç, ilk olarak Erzincan Refahiye Üçören Köyü’de 7 Temmuz Perşembe günü ‘Üçören köy şenliği’nde sahne alacak. 
Erkılıç, bir gün sonra yine Erzincan’da 8 Temmuz Cuma günü bu kez ‘Erzincan Kemah ilçesi 20. Geleneksel Kemah Şenliği’nde hemşerilerinin karşısına gelecek.
Doyumsuz türküleri, kendine has yorumuyla seslendirecek olan Erkılıç, her iki program da 13.00 ila 17.00 saatleri arasında yer alacak.

GURBETÇİ AKINI BEKLENİYOR
Öte yandan Erkılıç’ın sahne alacağı 7 ve 8 Temmuz da düzenlenecek olan şenlik programlarına yoğun gurbetçi akını bekleniyor. Gurbetçilerin Temmuz ayı itibarıyla akın ettiği memleketlerinde düzenlenecek olan şenliklerin coşkusu Sanatçı Sevim Erkılıç’ın katılımıyla daha da artması bekleniyor.
Sanatçı Erkılıç, organizasyon öncesi duygularını dile getirirken, ‘Güzel memleketimiz Erzincan’da çok önemli ve anlamlı bulduğum iki etkinlikte sahne alacağım. Birlik ve beraberliğe oldukça ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde bu etkinlikler bizim maneviyatımızı daha güçlendirecek, Erzincanlılar olarak tüm dünyaya birlikteliğimizi haykıracağız. Etkinlikte birbirinden güzel türlüleri hep birlikte söyleyeceğiz. Ben şahsım Sevim Erkılıç olarak ifade etmek isterim ki, şimdiden 7 ve 8 Temmuz gününün heyecanını yaşıyorum. Aracılığınız ile tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunarken yaklaşan mübarek Ramazan Bayramlarınıda en içten duygularımla tebrik ettiğimi ifade etmek istiyorum’ dedi.

sevim erkılıç
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarım Arazileri Değerlendirme Portalı (Tad Portal) Eğitimi Verildi
Tarım Arazileri Değerlendirme Portalı (Tad Portal) Eğitimi Verildi
‘Belirli aralıklarla bu tür toplantılar düzenliyoruz’
‘Belirli aralıklarla bu tür toplantılar düzenliyoruz’