Köse Belediyesinin Araç Parkı Güçleniyor

İlçeye daha iyi hizmet edebilmek için araç parkını güçlendirme yönünde çalışmalar sürdüren Belediye Başkan'ı Şerif Aygün...

Köse Belediyesinin Araç Parkı Güçleniyor
Bu icerik 626 kez okundu.

İlçeye daha iyi hizmet edebilmek için araç parkını güçlendirme yönünde çalışmalar sürdüren Belediye Başkan'ı Şerif Aygün, İlçemizin hizmetlerinin daha verimli yürütülebilmesi için yeni araçlara ihtiyaç duyulmakta olup, bunları kendi bütçemiz ile bakanlıklarımızdan aldığımız hibeler ile karşılamaya gayret ediyoruz.
Cadde ve sokaklarımızın bir bölümü yapılmış bir bölümüde yıl sonuna kadar tamamlanacağından tüm ilçenin tertemiz süpürülebilmesi için ihtiyaç duyulan süpürme aracı Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızdan talep edilmiş Çevre Komisyonu Başkan'ı Milletvekilimiz Syn Cihan Pektaş beyin destekleri ile aracımız sayın alınarak kurban kedimi ile birlikte hizmete alınmıştır.  Ayrıca günlük yürütülen işlerimizin takibini yapan zabıta amirliğimizin aracı eski olduğundan Belediyemiz bütçesinden aldığımız Fiat marka araçta hizmete alınmıştır.  Katkılarını esirgemeyen Çevre ve Şehircilik Bakanımız ile değerli personeline ve Milletvekillerimiz Syn Cihan Pektaş ile Osman Akgül beye de teşekkürlerimi sunuyorum dedi.

şerif aygün köse ilçesi araç parkı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18 yıla sığan başarı öyküsü
18 yıla sığan başarı öyküsü
Biz olmasakta türkülerimiz yaşıyor
Biz olmasakta türkülerimiz yaşıyor