Ramazan ayı mesajı

Başkan Çimen'den Ramazan ayı mesajı

Ramazan ayı mesajı
Bu icerik 693 kez okundu.

Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen, Ramazan Ayı dolayısıyla mesaj yayımladı. 
Başkan Çimen, bereketin, bolluğun ve paylaşımın yaşandığı, 11 ayın sultanı olan ve büyük özlemle bekledikleri Ramazan ayını bir kez daha sevinçle karşıladıklarını belirtti. 
Ramazan ayının gönüllerin birleştiği, yoksul vatandaşlarımızın hatırlandığı, paylaşmanın kardeşçe yapıldığı  en hayırlı aylardan olduğunu kaydeden Başkan Çimen, "Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammet'in 'Evveli rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluştur' diye müjdelediği ramazan ayına ulaşmış bulunmaktayız. Ramazan sevginin, kardeşliğin, en önemlisi de dayanışmanın ve paylaşmanın hayatımızın her zerresine işlediği, hayatımızı güzelliği ile kuşatan bir aydır. Ramazan açlıkla yokluğu, yoksulluğu, yalnızlığı, kimsesizliği hissetme, kendimizi yoksullarla, kimsesizlerle, ihtiyaç sahipleri ile özdeşleştirip, anları anlamamızı sağlayan aydır. Bu kutsal ayda, bu ayın ruhuna uygun olarak hareket edelim. İftar sofralarında ekmeğimizi, suyumuzu muhtaç kardeşlerimizle paylaşalım. Bu duygularla, Ramazan ayının başta aziz milletimiz olmak üzere, tüm İslam alemi ve bütün insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum" dedi.
RAMAZAN AYI BOYUNCA İFTAR VERİLECEK
Başkan Çimen, Ramazan ayı boyunca Gümüşhane halkının Ramazan Ayı'nı esenlikli bir biçimde geçirmesi için Gümüşhane Belediyesi olarak çalışmalar yürüttüklerini kaydetti. 
Ramazan ayı boyunca her yıl olduğu gibi bu yılda Belediye olarak ücretsiz iftar vereceklerini belirterek, "Hasanbey Mahallesi transit yol üzerinde bulunan Cumhuriyet Parkı içerisindeki Sebahattin Aytaç Evi’nde Ramazan ayı boyunca 600 kişiye yetecek kadar iftar vereceğiz. Ayrıca 10 mahallemizde iftar sofrası kuracağız” diye konuştu.

 

ercan çimen ramazan ayı mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı”
“Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı”
“Etkili İletişim Becerileri Kazanma”
“Etkili İletişim Becerileri Kazanma”