Bilekçilerimizden bir başarı daha

Yarışmaya ülkemizi temsilen iki kafile halinde 139 idareci, antrenör ve sporcu olarak temsil ediyoruz

Bilekçilerimizden bir başarı daha
Bu icerik 691 kez okundu.

Yarışmaya ülkemizi temsilen iki kafile halinde 139 idareci, antrenör ve sporcu olarak temsil ediyoruz. Müsabaka genç kadınlar, genç erkekler, büyükler ve Masterlar kategorilerinde müsabakalar devam ediyor. İlk kafilede yer alan genç kadınlar, genç erkekler, 21 yaş altı genç erkek ve kadınlar, Masterlar kategorilerinde toplamda 55 madalya kazanılmıştır. İlimizi temsilen yarışmaya katılan Kulümüz sporcularından  genç kadınlar kategorisinde Şükriye YILMAZ Avrupa ikinci, genç erkekler kategorisinde Hüseyin SARI Avrupa altıncısı olmuştur. Şükriye YILMAZ 1-9 Ekim tarihleri arasında Bulgaristan'ın başkenti Sofia’da yapılacak olan dünya şampiyonasında ilimizi ve ülkemizi temsil edecektir.
     

 

Şampiyonada bulunan Kulübümüz ve İl Müdürlüğü Milli Takım Antrenörü Davut ALTUNTAŞ ‘Milli Takım olarak iyi bir turnuva geçirdiklerini Bulgaristan’da yapılacak olan Dünya Şampiyonasına iyi bir şekilde hazırlanarak ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek istediklerini söyledi.’
Sporcularımızın yarışmaya katılabilmeleri için destek olan Valimiz Sayın Yücel YAVUZ’a, Vali Yardımcımız Sayın İsmail ÖZKAN’a, Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Bozan ÇEVİK’e, İl Emniyet Müdürü Sayın Orhan KARA’ya, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Sayın Kazım GÜL’e ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın İsrafil ASLAN’a Gençlik Spor Kulübü yönetim kurulu olarak teşekkür ederiz.

 

davut altuntaş bilek güreşçiler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
18 yıla sığan başarı öyküsü
18 yıla sığan başarı öyküsü
Biz olmasakta türkülerimiz yaşıyor
Biz olmasakta türkülerimiz yaşıyor