Gümüşhane’nin ilk kadın korosuna teşekkür yemeği

Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz, geçen hafta verdikleri konserle Gümüşhane’de bir ilki gerçekleştiren Hayata Dokunuşlar Kadınlar Korosu üyeleriyle bir araya geldi

Gümüşhane’nin ilk kadın korosuna teşekkür yemeği
Bu icerik 795 kez okundu.

Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz, geçen hafta verdikleri konserle Gümüşhane’de bir ilki gerçekleştiren Hayata Dokunuşlar Kadınlar Korosu üyeleriyle bir araya geldi.
Kadınlara yönelik yürütülen ve birçok kurumun paydaş olarak dâhil olduğu Hayata Dokunuşlar Projesi kapsamında oluşturulan Kadınlar Korosu mensuplarıyla yemek programında bir araya gelen Yavuz, medeni cesaretlerinden dolayı kadınlara teşekkür etti.
Yavuz, konuşmasında, “İlimizde bir ilki gerçekleştirdiniz. Bu nedenle hem sizlere hem de sizlerden desteklerini esirgemeyen aile bireylerinize teşekkür ederiz. Ayrıca sizlerin hayali olan bu projenin gerçekleşmesine vesile olmanın mutluluğunu da yaşıyoruz. Zaman en değerli hazinemiz. Anın kıymetini bilerek yaşamalıyız. En verimli şekilde değerlendirmek bizim elimizde. İnşallah daha güzel projeleri birlikte gerçekleştireceğiz” ifadelerine yer verdi.
Kurum müdürleri, Türk Kadınlar Birliği Gümüşhane Şube Başkanı, şimdiye kadar proje dâhilinde yapılan programlarda görev alan konuşmacı ve panelistler ile koro programında görev alan saz ekibi ve çalıştırıcı öğretmenlerin de katıldığı program, koro üyesi bir öğretmenin okuduğu şiirin ardından sona erdi.

 

 

Milliyet

 

Gümüşhane Gümüşhane Haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan
Milli Eğitim Müdürü Seydi Doğan
Bölge de ilk ve Türkiye’de sayılı illerde
Bölge de ilk ve Türkiye’de sayılı illerde