Yerel yönetimler birliği toplantısı

Yerel Yönetimler Birliği Toplandı

Yerel yönetimler birliği toplantısı
Bu icerik 859 kez okundu.

Gümüşhane Yerel Yönetimler Birliği Toplantısı yapıldı. 
Gümüşhane Belediye Başkanı ve Yerel Yönetimler Başkanı Ercan Çimen Başkanlığında Belediye Meclis Toplantı salonunda yapılan toplantıda, birliğin gündemindeki maddeler görüşüldü.
Toplantıda ilk olarak, birlik başkanı, meclis başkanı, birinci ve ikinci meclis başkan vekili, asil ve yedek katip üyelikleri, birlik encümeni ve Plan Bütçe Komisyonu üyeliği seçimi yapıldı. 
Gizli oylama ile yapılan seçimlerde, birlik başkanlığı ve meclis başkanlığına Gümüşhane Belediye Başkanı Ercan Çimen seçildi. 
Birinci Meclis Başkanlığına Ünal Yılmaz, ikinci başkan vekilliğine de Ahmet Kanat seçildi. Asil katip üyeliklerine Nidai Köroğlu ve Süleyman Tanış, yedek katip üyeliklerine ise Aynur Zorlu Kaya ve Aziz Nas seçildi.
Birlik Encümen üyeliğine ise, Ünal Yılmaz, Yavuz Altıparmak, Ahmet Kanat, Nidai Köroğlu, Şerif Aygün ve Hasan Türkel seçildi. Plan Bütçe Komisyonu Üyeliğine ise, Hasan Türkel, Aynur Zorlu Kaya ve Ülviye Genç seçildi.
Toplantıda daha sonra, birlik toplantısında yer alan diğer maddelere geçildi. Toplantıda, 2015 yılı kesin hesabı, 2015 yılı faaliyet raporu, ambalaj atığı toplama ve ayırma tesisi için yetki verilmesi, birlik tüzüğüne ilave madde eklenmesi, hibe için proje hazırlanması hakkındaki maddeler oy birliği ile kabul edildi.  

 

gümüşhane yerel yönetimler toplantısı ercan çimen ünal yılmaz gizli oylama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi