Şahinkaya personelle buluştu

Şahinkaya kurumdaki personelin özel gününde yemekte buluşturdu

Şahinkaya personelle buluştu
Bu icerik 985 kez okundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya 10-16 Mayıs Engelliler Haftası gününde, kurumunda çalışan engelli personellerini unutmadı

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve okullarda çalışan engelli personeliyle öğlen yemeğinde bir araya geldi. 
Kral Park Tesisleri 11 Kardeşler ’de düzenlenen yemekte konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, her insanın engelli adayı olduğunu ifade ederek, engelli olmak, hayatın içinde olmak için engel değildir. Bu birlikteliğin moral, motivasyon ve güç birliğine zemin hazırlayacağını kaydederek, bu amaçla çalışanları için gereken her türlü desteği vereceklerini söyledi. 
Herkesin bir engelli adayı olduğunu ifade eden Şahinkaya, "Kimse yarın ne olacağını bilmiyor. Mutlu bir gelecek hayali kuran toplumlarda, engeller sevgi, saygı ve dayanışmayla aşılır. Engellerine rağmen yaşama sevincini kaybetmeyen, sürekli kendisini geliştiren, sınırlarını zorlayan engelli vatandaşlarımızın azmi ve hayata tutunma kararlılığı, tüm vatandaşlarımıza örnek olmalıdır. Engelli olmak, hayatın içinde olmak için engel değildir. Bizler yüreğini hizmete adamış iyi bir ekibiz. Çoğu zaman ailemizi, annemizi, babamızı, eşimizi, çocuklarımızı ihmal ederek çalışıyoruz" dedi. 
Yemeğe katılan engelli personeller ise “Bizleri, bu anlamlı günümüzde unutmayarak bu yemeği düzenlediğiniz için teşekkür ediyoruz.” Dedi.

 

muhammet şahinkaya 10 - 16 mayıs engelliler haftası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üçüncüoğlu nabız yokluyor
Üçüncüoğlu nabız yokluyor
İki değer
İki değer