Okullar arası havalı silahlar grup müsabakaları bitti

Okul sporları federasyonunun 2016 yılı faaliyet programında yer alan ve 7 - 8 Mayıs tarihleri arasında Trabzon ilinde yapılan okullar arası havalı silahlar grup müsabakalarına Gümüşhane’yi temsilen dört genç erkek, üç genç bayan olmak üzere toplam yedi sporcu katıldı

Okullar arası havalı silahlar grup müsabakaları bitti
Bu icerik 1195 kez okundu.

Okul sporları federasyonunun 2016 yılı faaliyet programında yer alan ve 7 - 8 Mayıs  tarihleri arasında Trabzon ilinde yapılan okullar arası havalı silahlar grup müsabakalarına Gümüşhane’yi temsilen dört genç erkek,  üç genç bayan olmak üzere toplam yedi sporcu katıldı. 
Müsabakalar sonunda genç bayanlar havalı tüfek disiplininde Mareşal Çakmak Sosyal Bilimler Lisesi öğrencisi Şeymanur Koca ferdi şampiyon,  genç erkeklerde havalı tüfek disiplininde Ali Fuat Kadir Beyoğlu Anadolu Lisesi öğrencisi   Furkan  Abiş ferdi şampiyon oldular.
Diğer sporcular Muhammet Kolcu ferdi ikinci Selim Günday ise ferdi üçüncülüğü elde ettiler.
Mesleki Teknik lisesi öğrencileri Selim Günday, Muhammet Kolcu ve Mustafa Şeker Genç erkekler havalı tüfek disiplininde  takım olarak takım olarak şampiyon oldular.
Gümüşhane İbnisina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri  Derya Alkaç ve Semiha Dalma müsabakalarda ki baraj puanlarını geçerek diğer sporcularımız gibi haziran ayı içerisinde Sakarya ilinde yapılacak olan final müsabakalarına katılmaya hak kazandılar. 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan,  ‘Atıcılıkta kulüpler arası ve üniversiteler arası müsabakalarda olduğu gibi liseler arasında da söz sahibi olan  sporcularımızı ve antrenörümüzü  bu  büyük başarılarından dolayı kutluyorum  başarılarının devamını diliyorum’ dedi.

 

okullararası havalı silahlar trabzon şeymanur koca
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hoşgeldiniz...
Hoşgeldiniz...
Yeni yılı Dölek Köyü derneğinde karşılayacaklar
Yeni yılı Dölek Köyü derneğinde karşılayacaklar