AK Kadınlardan anlamlı ziyaret

Ak Parti Gümüşhane İl Kadın Kolları Başkanlığı Anneler Günü münasebetiyle Gümüşhane Merkez de bulunan şehit ve engelli ailelerini ziyaret ederek, şehit anneleri ve engelli annelerinin anneler gününü kutladı

 AK Kadınlardan anlamlı ziyaret
Bu icerik 568 kez okundu.

Ak Parti Gümüşhane İl Kadın Kolları Başkanlığı Anneler Günü münasebetiyle Gümüşhane Merkez de bulunan şehit ve engelli ailelerini ziyaret ederek, şehit anneleri ve engelli annelerinin anneler gününü kutladı. 
Şehit ve engelli çocuk annelerine çiçek takdim ederek anneler gününü kutlayan Ak Parti Gümüşhane İl Kadın kolları Yönetimi üyeleri bu çalışmalarının belirli günlerle sınırlı kalmayacağını belirtti. Konu ile ilgili açıklama yapan Ak Parti Gümüşhane İl Kadın Kolları Başkanı Şükriye Karabulut Orhan, “Anneler günü nedeniyle her sene olduğu gibi bu senede şehit anneleri ve engelli annelerini ziyaret ettik. Bu anlamalı günde onların yanında olarak onlara verdiğimiz değeri ve önemi göstermeye çalıştık. Bu çalışmamız belirli günlerle sınırlı kalmayıp ilerleyen zamanlarda devam edecektir. Çalışmalarımızı planlayıp organize eden birim başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta şehit annelerimiz olmak üzere bütün annelerimizin anneler gününü kutluyorum.” ifadelerini kullandı.

 

şkriye karabulut orhan anneler günü şehit aileleri cak kadınlar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı”
“Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı”
“Etkili İletişim Becerileri Kazanma”
“Etkili İletişim Becerileri Kazanma”