Şahinkaya okul inşaatlarını inceledi

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya Şiran ilçesinde yapımı devam eden Fen Lisesi ve İmam Hatip Lisesi inşaatında incelemelerde bulundu

Şahinkaya okul inşaatlarını inceledi
Bu icerik 1643 kez okundu.

İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya, 2015 yılında ihalesi yapılan Şiran Fen Lisesi, 200 yatak kapasiteli pansiyon, spor salonu ve hayırsever iş adamı tarafından yaptırılan Şiran İmam Hatip Lisesi inşaatında devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
İlimize çok önemli eğitim yatırımları gerçekleştirdiğini ifade eden İl Milli Eğitim Müdürü Muhammet Şahinkaya; “İlimizin eğitim alanında daha iyi bir konuma gelmesi ve eğitim kalitesinin daha da arttırılması amacıyla çalışmalarımız devam ediyor. Çağdaş toplum olmanın temel ve vazgeçilmez unsurlarından birinin eğitim olduğunu, bir ülkenin kalkınması, gelişmesi ve ilerlemesinin ancak eğitimle mümkün olabileceğinin bilinci ile okul ve derslik sıkıntılarının çözülmesi noktasında yoğun gayret sarf ediyoruz. Bu konuda çalışan ve emeği geçen herkesle birlikte okul yapılmasına katkı sağlayan hayırsever iş adamlarımıza da teşekkür ediyorum.” dedi.

 

muhammet şahinkaya gümüşhane il milli eğitim müdürü şiran fen lisesi şiran imam hatip lisesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Okullar Arası Taekwondo Grup Müsabakaları Başlıyor
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi
Gümüşhaneli liseliler en çok onların şarkılarını söyledi