İkametgah kampanyası

İkametgah hediyeleri çekilişle verildi

İkametgah kampanyası
Bu icerik 1045 kez okundu.

Gümüşhane Belediyesi'nin Gümüşhane’de yaşayan ancak ikametgahları farklı yerlerde olanlara yönelik başlattığı 'Getir ikametini, al hediyeni' kampanyası çerçevesindeki hediyeler çekiliş ile sahiplerine verildi. 
Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen çekiliş törenine, Belediye Başkanı Ercan Çimen, Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Erdem ve Şevki Aşkın, Belediye Birim Müdürleri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı. 
Çekiliş öncesi konuşan Başkan Çimen, Gümüşhane’yi marka kent yapmak için gece gündüz çalıştıklarını belirtti. 
Başkan Çimen, Gümüşhane'de 20. Belediye Başkanı olduğunu kaydederek, “Ben, kendimi çok şanslı hissediyorum. Nedenine gelince, bu güne kadar Gümüşhane’ye yapılması gereken yatırımları yapmak bana kısmet olduğu için çok mutluyum, çok şanslıyım. Gümüşhane, sizlerin verdiği oyla hızla değişiyor. Hazırladığımız projeleri teker teker hayata geçiriyoruz. Gençlik Merkezi ile, modern alışveriş merkezi ile, otogarı ile, alt yapısı ile, modern semt pazarı ile ilimize çağ atlatacak, yaşanılabilir, modern ve çağdaş bir kent haline getireceğiz. Bazı projelerimiz başladı, bazıları başlama aşamasındadır” dedi.
Çimen'in konuşmasının ardından noter huzurunda yapılan çekiliş ile 200 gümüşkart, 10 öğrenci bursu, 10 tablet, 10 akıllı telefon ve 5 laptop sahiplerine teslim edildi. 

 

ercan çimen gümüşane belediyesi ikametgah kampanyası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tipobet giriş - betadonis - Sekabet Giriş
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hoşgeldiniz...
Hoşgeldiniz...
Yeni yılı Dölek Köyü derneğinde karşılayacaklar
Yeni yılı Dölek Köyü derneğinde karşılayacaklar