GÜDEF Genel Başkanı Tahsin Söğüt'ten taziye mesajı

Gümüşhane Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Tahsin Söğüt, Şırnak’ta devam eden terör operasyonları esnasında şehit düşen Gümüşhaneli Üsteğmen Rahim Çelik için başsağlığı mesajı yayınladı

GÜDEF Genel Başkanı Tahsin Söğüt'ten taziye mesajı
Bu icerik 1812 kez okundu.

Gümüşhane Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Tahsin Söğüt, Şırnak’ta devam eden terör operasyonları esnasında şehit düşen Gümüşhaneli Üsteğmen Rahim Çelik için başsağlığı mesajı yayınladı.
Söğüt mesajında; ‘Ülkemizi bölmeyi amaçlayan hain terör örgütüne karşın kahramanca çarpışırken şehit olan Gümüşhaneli Üsteğmenimiz Rahim Çelik’in haberini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Aziz Türk Milletini bölmeye yönelik her türlü eyleme karşın millet olarak birlik ve beraberliğimizden taviz verilmeyeceğini de bir kez daha ifade etmek isteriz. Aziz şehidimiz Üsteğmenimiz Rahim Çelik büyük Türk Milletinin kalbinde yerini almıştır ve aziz hatırası sonuna kadar yaşatılacaktır. Şahsım ve yönetim kurulu adına Şehit Üsteğmenimiz Rahim Çelik’e Allahtan rahmet, ailesine ve Türk Milletine başsağlığı diliyorum’ dedi.

 

tahsin söğüt güdef taziye mesajı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
“Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı”
“Sağlıklı Beslenme ve Diyet Danışmanlığı”
“Etkili İletişim Becerileri Kazanma”
“Etkili İletişim Becerileri Kazanma”