Köşe Yazıları

Bugün sorun yazmak yok

Beni hep eleştirmekte olduğum için eleştiriyorlar.

*
Bugünkü yazımda onları kırmak istemedim.Haydi hepinizin inanacağı memnun kalacağı birkaç cümleyi yazayım da gönülleri olsun!

*
Yarın kaldığımız yerden devam ederiz!

*
Değerli okuyucularım ben haksızlık etmişim meğer havalimanıyla ilgili plan, proje para, tesisat, fiziki altyapı, gerekli talimatlar verilmişte ben görmemişim…Nasıl böyle iyi mi?

*
Esnafın hali süper ben sırt muhaliflik olsun diye böyle bol kepçeden atıyorum,Yani bir Dubai ölçeği olmasa bile harıl harıl para basıyor Gümüşhane esnafı..Yoksa buda mı hoşunuza gitmedi!

*
Bi şey daha Gümüşhane’yi her gördüğümüzde modernize adına öyle yatırımlar yapılıyor ki bir tane çarpık yapılaşma bulamazsınız.Ben ha Newyork ta gezmişim ha Gümüşhanede fark etmiyor…Yoksa bunuda mı beğenmediniz!

*
Durun durun daha bitmedi!Yerel yönetim su sorununu çözdü,Çorbamız var ya çeşmeden akıyor.Harareti böyle gidereceğiz.Malum önümüz yaz.

*
Bi şey daha var?Sadak Barajını ihale edip hizmete açmıştık hani,Ballandıra ballandıra…Ne oldu? Şimdi adını ağzına alan var mı?Ben göremiyorum.Olsun eleştirmenlerimin gönlü kırılmasınYaşşasın, yatırım geldi!

*Bak bun yazmazsam vallahi darılacaklar.Şu festivalden adını silmeye çalıştığımız Kuşburnu var ya fabrikası da açılacakmış!Pestil, köme artık kuşburnu kadar rağbet görmeyecekmiş!Moraliniz yükselsin yüzünüz gülsün biraz…

*
Devam ediyorum;Harşit Çayı ıslahı bitti bityorAltapı, üst yapı derse zaten çoktan çözdükHatırımızda kalan bir zafer meydanı var,Allah razı olsun devlet büyüklerimizden seçimden seçime dolduruyorlar.

*Gümüşhanede işsizlik mi? pöh sakın aklınıza getirmeyin,Trabzon Giresun, hatta Ordu, Erzincan Bayburt velev ki Alucra’dan kalkan tüm pazarcılar, işadamı, girişimci, müteşebbis soluğu Gümüşhane de oluşturulan iş borsasında alıyor.Memnuniyet o biçim.

*
Bir de Süleymaniye projemiz var,Tren yolunu unutma!Zigana derken Gümüşhane Trabzon çevre yolu, İkisu Şiran.Ha bitti bitecek. Hiç telaşlanmayınız!Benim yaptığım da işgüzarlık..

*
Laf olsun torba dolsun her şeye at gözlüğü ile bakıyorum işte!Müzmin muhalif!Kısacası, Gümüşhane’de her şey güllük gülistanlık evelallah..Süper, şahane.

*Daha ne yazayım..Eleştirmenlerim beni affetsinler… 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı