Spor

Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Grup Müsabakaları

Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının

Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Grup Müsabakaları 14 – 16 Aralık tarihleri arasında 11 ilden 230 sporcunun katılımı ile Gümüşhane Aydın Doğan Spor Salonu ve Torul İlçe Spor Salonunda yapıldı. Gruplarında ilk iki (2) ye giren iller çeyrek final müsabakalarına katılmaya hak kazandı.

Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri Dairesi Başkanlığının 2018 – 2019 sezonu faaliyet programı doğrultusunda Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Grup Müsabakaları 14 – 16 Aralık 2018 tarihleri arasında 11 ilden 230 sporcunun katılımı ile Aydın Doğan Spor Salonu ve Torul İlçe Spor Salonunda yapıldı. Yarışmaların Teknik Toplantısı 13 Aralık tarihinde Torul Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde yapıldı. Erkekler ve Bayanlar kategorilerinde toplam 5 grupta müsabakalar gerçekleşti. 

Gruplarında ilk iki (2) ye giren iller çeyrek final müsabakalarına katılmaya hak kazanmış olup, Grup Müsabakalarında Dereceye Giren İl Takımlarına ve Sporcularına Başarı Belgeleri ve Madalya Takdimi ile Grup Müsabakaları sona erdi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan müsabakalara katılan takımlara gösterdikleri mücadelen dolayı tebrik ederek, çeyrek finale kalan illerin takımlarına başarı temennisinde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı
Kapalı